Міжнародний благодійний фестиваль

Відбулась прес-конференція організаторів фестивалю Vorskla-Rock’n’Ball-2016

20.05.2016

20-го травня 2016 року було проведено прес-конференцію організаторів міжнародного благодійного фестивалю «Vorskla–Rock’n’Ball», що відбудеться 28-29 травня 2016 р. Було оголошено місце проведення, програму фестивалю та умови відвідування та участі у ньому.

Цьогорічний фестиваль переслідує три мети: пропагувати здоровий спосіб життя (футбольна частина), надати можливість молодим командам заявити про себе на великій сцені (музична частина). Благодійна частина фестивалю – збір коштів на відпочинок у оздоровчому таборі «Джерело» для дітей учасників АТО.

Важливою частиною прес-конференції стало обговорення музичних гуртів-учасників фестивалю. За два дні на сцені «Vorskla-Rock’n’Ball» виступить 21 команда. За словами організатора музичної частини Романа Коби, представники кожної вікової категорії знайдуть музику для себе.

«Хедлайнером першого дня стане київський гурт з полтавський корінням – O.Torvald, що зацікавить молодше покоління гостей фестивалю. Хедлайнер другого дня - добре відомий гурт «Табула Раса», який потішить старше покоління. Особливим гостем стане гурт «Гуцули». За 47-річну історію команда завоювала визнання та популярність. На них рівнялися багато українських музикантів, таких як «Брати Гадюкіни», а їхнє характерне почуття гумору та доброзичливий «стьоб» не втрачає актуальності попри майже 50-річний період існування», – розповів Роман Коба. Варто зазначити, що з 21 команди-учасниці 15 гуртів, знаючи про благодійну мету фестивалю, відмовилися від гонорару.

З Південного вокзалу на територію фестивалю і назад курсуватимуть рейсові автобуси, діятиме безкоштовне наметове містечко під охороною. Організатори запевняють, що зробили якнайкращі умови для гостей фестивалю.


Дні проведення у 2016:
28-29 травня

Умови для відвідувачів

Умови для журналістів

Умови для учасників ярмарку