Міжнародний благодійний фестиваль

Новини

Нові матеріали про фестиваль у розділі «ЗМІ про нас»

04.08.2013

Нагадуємо, що розділ «ЗМІ про нас» регулярно поповнюється посиланнями на статті та фотозвіти про третій Rock’n’Ball. Читайте, коментуйте, відмічайте себе на фотографіях, репостьте та лайкайте записи у соціальних мережах!

Фестивальні футболки ще у продажу

31.07.2013

Якщо ви не встигли чи забули придбати на згадку про фест фестивальну футболку, то це можна зробити і зараз. В наявності всі розміри (колір білий). Ціна 80 грн. (подивитись можна тут). Замовлення надсилайте на rocknballinfo@gmail.com. Доставка в інші міста України "Новою поштою".

Новий розділ на сайті

30.07.2013

У новому розділі «ЗМІ про нас» ми будемо збирати всі матеріали, які публікуються в пресі та інтернеті про Rock’n’Ball-2013, а також давати посилання на фотозвіти з фесту. Надсилайте ваші фотографії на rocknballinfo@gmail.com і ми опублікуємо їх на нашому сайті.

Дякуємо усім!

30.07.2013

Фестиваль закінчився, але спогади про ці незабутні 2 дні зігріватимуть ще довго:)
Дякуємо всім групам-учасникам та тим, хто приїхав і відривався на фестивалі, грав у футбол, усім тим, хто долучився до організації Rock’n’Ball-2013. Дякуємо вам!

Фестиваль розпочався!

27.07.2013

От і дочекалися ми першого фестивального дня!
Але запрошуємо всіх на фестиваль не лише сьогодні, а й завтра! Адже саме завтра, у неділю, 28 липня, відбудеться найцікавіше: фінальні матчі футбольних змагань, а також виступи хедлайнерів: гуртів "7Б" й "АукцЫон"!
Також на сцену вийдуть "Онейроїд", Royal Corvus, "Фіолет", "По.Ст." та інші. А ще - волейбольні змагання, тир, безліч конкурсів і розваг. Тож до зустрічі на фестивалі!

Дні проведення у 2016:
28-29 травня

Умови для відвідувачів

Умови для журналістів

Умови для учасників ярмарку