Міжнародний благодійний фестиваль

Новини

Промо-ролик фестивалю-2015

19.08.2015

Створено офіційний промо-ролик фестивалю 2015 року.
Переглянути його можна тут: відеосховище.

Запрошуємо на спільне прибирання Співочого поля перед фестивалем

16.08.2015

Запрошуємо всіх, хто хотів би допомогти підготувати Співоче поле до проведення фестивалю "Vorskla-Rock’n’Ball" на волонтерську акцію прибирання, яка відбудеться 22 серпня о 9:00. Давайте разом, спільними зусиллями, приведемо в порядок занедбану локацію фестивалю, щоб не було соромно перед гостями та перед самим собою, в першу чергу.

Збір біля фонтану у парку "Перемога". Із собою бажано мати рукавички та, за можливості, інструментарій для прибирання (віники, граблі, лопати).

Прес-анонс

21.07.2015

У Полтаві 29 та 30 серпня відбудеться міжнародний фестиваль Vorskla-Rock’n’Ball. Цього року, окрім традиційних музичної та футбольної частин, фестиваль представить відвідувачам насичену культурно-мистецьку програму. Як і у минулі роки, фестиваль переслідує не лише розважальні, але й благодійні цілі — всі зібрані на фестивалі кошти будуть передані на підтримку дітей, чиї батьки загинули в зоні АТО. Наразі таких сімей на Полтавщині вже, на жаль, більше ста.

Сформована музична програма фестивалю Rock’n’Ball

14.07.2015

Друзі! Раді повідомити, що наразі вже майже сформована музична програма фестивалю.

«Vorskla-Rock’n’Ball» передасть всі зібрані кошти дітям загиблих військових з Полтавщини

17.06.2015

Друзі!
Вважаємо за необхідне наголосити на тому, що фестиваль «Vorskla-Rock’n’Ball» був і є благодійним. Так, у 2012-2013 роках зібрані на фестивалі пожертви ми передавали дітям Зіньківського та Новосанжарського будинків-інтернатів.
Цього року фестиваль стає повністю доброчинним, тому квитки продаватись не будуть, а вхід на фестиваль буде здійснюватись лише за благодійними внесками...

Дні проведення у 2016:
28-29 травня

Умови для відвідувачів

Умови для журналістів

Умови для учасників ярмарку