Міжнародний благодійний фестиваль

Новини

Гурт «Табула Раса» — ще один хедлайнер фестивалю-2016

05.05.2016

Друзі, радісна новина! Ще одним хедлайнером фестивалю стане гурт «Табула Раса»!

Та́була Ра́са — київський музичний гурт, заснований 1989 року. Один з перших українських музичних гуртів, який мав можливість ще у другій половині 90-х років знімати кліпи та їздити з гастролями по країні.

Прес-анонс фестивалю Vorskla–Rock’n’Ball’2016

28.03.2016

П’ятий міжнародний благодійний фестивальVorskla–Rock’n’Ball відбудеться 28 та 29 травня 2016 року у селі Соснівка Полтавського району. Захід, як і раніше, переслідуватиме благодійну мету. Цього року всі зібрані на фестивалі кошти будуть передані на допомогу сім’ям військових, які зараз захищають Україну в зоні АТО (на оздоровлення дітей у дитячому таборі «Джерело»).

Фестиваль повертається на старе місце — у село Соснівка, що за 12 кілометрів від Полтави, на берег мальовничої річки Коломак. Саме там відбудеться дводенне свято музики та футболу, що стане чудовим стартом всеукраїнського фестивального сезону.

Звіт щодо перерахування коштів сім’ям військових, загиблих в зоні АТО

11.09.2015

Загалом під час фестивалю було зібрано 42 505 грн. Ще бл. 20 тисяч у якості благодійної допомоги передали полтавські підприємці та друзі фестивалю. Кошти, зібрані під час фестивалю були перераховані 62-м неповнолітнім дітям з 42-х сімей з Полтавщини.
Скани чеків здійснених переказів сім’ям загиблих в АТО військових, у яких залишились неповнолітні дітки, можна переглянути в альбомі на нашому сайті.
Сім’ям, які проживають в Полтаві та двом сім’ям з Нових Санжар кошти були передані "з рук в руки".

Звітуємо

04.09.2015

Сьогодні перші десять діток з 8 сімей, які проживають у віддалених селах Полтавщини, отримали грошові перекази.
Скани чеків додаємо.

Дякуємо всім!

04.09.2015

Друзі! Ми щиро вдячні всім і кожному, хто допомагав, прибирав, фарбував, грав та співав, малював, танцював, читав лекції, робив фото, слемився, крутив кіно, грав у футбол, монтував виставку, варив каші, розливав пиво, волонтерив, слідкував за порядком, оголошував, переживав, спонсурував, підтримував, знімав репортажі, фотографував та жив на фестивалі ці два дні і жив фестивалем попередні місяці.

Особлива подяка співорганізаторам: Полтавський Батальйон Небайдужих, Кадетаріум, @Magnum opus, Полтавська обласна державна адміністрація, Полтавський обласний центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх"

Дні проведення у 2016:
28-29 травня

Умови для відвідувачів

Умови для журналістів

Умови для учасників ярмарку