Міжнародний благодійний фестиваль

Новини

Pre-party фестивалю Rock’n’Ball-2013

15.06.2013

Справжній подарунок для всіх полтавців і шанувальників фесту Rock’n’Ball до Дня Конституції!
28 червня у рок-н-рол кафе "Villa Крокодила" (парк "Перемога", просп. Першотравневий, 20Б) відбудеться pre-party фестивалю за участі гуртів
"ДМЦ" (Полтава), "Онейроїд" (Полтава) і "По.Ст."(Харків)!
Початок о 19:00.
Вхід вільний!
Крім того, лише 28 червня на pre-party можна буде придбати квитки на два дні фестивалю за спеціальною ціною 135 грн!
(до 20 липня ціна квитків на два дні - 150 грн, з 21 липня – 200 грн).

Музична програма фестивалю сформована

15.06.2013


Наразі відомі вже всі учасники музичної частини фестивалю! Сподіваємось, що неприємних несподіванок більше не станеться і програма залишиться незмінною.

Отож 27-28 липня на сцену фестивалю вийдуть:

"АукцЫон"
(Санкт-Петербург, Росія), "7Б" (Москва, Росія), @traktor (Київ), "Брем Стокер" (Рівне), "ДМЦ" (Полтава), "Онейроїд" (Полтава), Zapaska (Кам’янець-Подільський), BeBoBul (Чернівці), "Фіолет" (Луцьк), "Вертеп" (Дніпропетровськ), "Веселі Біоритми" (Кіровоград), "Андерсон" (Київ), Grimoff (Миколаїв), "По.Ст." (Харків), Royal Corvus (Харків), "2.5.5" (Суми), "Майор Пронін" (Полтава), Валерій Власенко (Полтава), "ПсихоТрон" (Кременчук), Sashen’ka (Полтава).

Карта фестивалю-2013

14.06.2013

У розділі "Умови" тепер можна подивитись план-карту фесту!
Звертаємо вашу увагу, що неподалік від фестивального майданчика діятиме безкоштовна автомобільна парковка (територія кемпінгу "Алмаз-люкс"), а зовсім поруч з нею є криниця та джерело з питною водою (для проживаючих у наметових містечках). Наметових містечок цього року буде два: безкоштовне та платне.

Зміни в музичній програмі

11.06.2013

На превеликий жаль французький гурт Red Cardell не зможе взяти участь у фестивалі з незалежних від організаторів причин. Натомість, список учасників поповнився такими відомими в Україні гуртами як "Брем Стокер" з Рівного, "Вертеп" з Дніпропетровська, "Фіолет" з Луцька, "По.Ст." з Харкова та іншими. Ну, і, як завжди, на сцені фестивалю з’явиться добре всім знайомий Сашко Піпа та його @traktor з Києва! :-)
Актуальний список учасників - у розділі музична програма.

Хенд-мейд ярмарка на фестивалі: реєстрація торгових яток

09.06.2013

Запрошуємо народних умільців, художників, керамістів та інших майстрів хенд-мейду розмістити свої торгові ятки на території фестивалю 27 та 28 липня. Реєстраційний внесок: 50 грн (сплачується на вході на фестиваль). Обов’язкова попередня реєстрація: http://bit.ly/12atNt7

Дні проведення у 2016:
28-29 травня

Умови для відвідувачів

Умови для журналістів

Умови для учасників ярмарку